Pokračováním v používání našich stránek souhlasíte s zpracováním souborů cookie, které zajišťují správné fungování webu.

Spolehlivý Web Hosting

Rozhodnuti vytvořit webové stránky se nemůže uvolnit od nutnosti vybrat slušný prostor, kde se budou stránky nacházet a být dostupný všem uživatelům internetu. Jednoduše řečeno, rozhodnout se pro hostování stránek, kde se budou umístěné vaše stránky.
Webhosting - poskytování služeb určených pro provoz a zajištění provozu internetových aplikací a služeb souvisejících s provozem domén prostřednictvím prostředků hostingové služby.
Hosting webových stránek je základem, na kterém se nachází vaše stránky, a pokud základ je spolehlivý, pak se vaše stránky budou v bezpečí a pohodlí. Počáteční vznik a další rozvoj a růst není možný bez kvalitního webhostingu stránek, a proto vybírejte základ pro vaše stránky vážně.
Zdarma nebo placené Web hosting? Jedná se o citlivou otázku ze kterou se potkavájí začínající vlastníky webových stránek. Zdarma v tomto případě neznamená špatné. Ale pro rozměrní a komerční stránky by bylo lepší zvolit levnou, ale placenou verzi. Zejména proto, že i nejdražší tarif placeného hostingu, nestane vám hodně peněz, pokud stránky fungují stabilně a spolehlivé, budou tyto investice splacení mnohonásobně.
Nejvíce zapotřebí u hostingové služby mít podporu a dostupnost těchto atributů, jako: jazyková podpora PHP, databázový systém MySQL, ovládací panel by měl být jednoduchý a pochopitelný, pravidelné zálohování dát, protokol výměny pošty POP3; IMAP; SMTP. Také důležité zvážit citlivost a kvalitu technické podpory, rychlost webu a umístění serverů.

K dnešnímu dni nejpopulárnější trend společnosti poskytující IT služby poskytovat software na svých serverech s možností využívat různé profesionálně navržené aplikace. Zde si hosting a technická podpora a nepotřebnost vytvoření internetových stránek, nákup a údržba softwaru. Ve zkratce se tomu říká SaaS (z anglického - software jako služba). Podstata je v tom, že zákazník platí jen měsíční poplatek a nemá žadné starostí s softwarem. Pro výkon všech systémů zodpovídá technický experti společnosti poskytující teto služby a klientu není nutné investovat do nákupu drahého hardwaru a softwaru. Pokud služba přestane vyhovovat vašim potřebám, můžete službu deaktivovat bez ztráty finančních prostředků, které byste investovaly do vývoje vlastního software. Velmi pohodlné.
Tuto službu si můžete vyzkoušet na naše platformě Sartus, speciálně konstruovánu a otestovánu pro model SaaS. Naše platforma představuje kombinaci několika webových aplikací, vytvořených pro různé oblasti činnosti. Snažili jsme se brát v úvahu nejen potřeby našich zákazníků, ale také příležitost k dalšímu rozšíření funkčnosti v budoucnu. Naši specialisté neustále pracují, aby se vaše práce byla produktivnější a méně nákladné.
Z toho vyplývá oboustranně výhodné řešení, kde klíčovým argumentem je naše schopnost poskytovat pro partnera služby outsourcingu IT, ochrana proti poruchám operačního systému a okamžitou technickou podporu, významné snížení nákladů na pořízení a údržbu informačních podnikových procesů. Stejně jako pro nás, na úkor takového obchodního modelu, je možné obsahovat a udržovat více modulů různých webových aplikací na jedné univerzální platformě softwaru, který umožňuje snížit náklady prostřednictvím pronájmu aplikací.