Pokračováním v používání našich stránek souhlasíte s zpracováním souborů cookie, které zajišťují správné fungování webu.

Seo optimalizace

Co je SEO optimalizace pro vaši stránky?

SEO optimalizace (z angl. Search engine optimization, SEO) — souhrn z několika dějství, které mají za cíl posílit pozici internetových stránek k výsledkům vyhledávací systémy na konkrétní požádání uživatele sítě, s předpokladem podpořit stránku na prvních pozicích. Zpravidla, čím vyšší jsou vaše stránky ve výsledcích vyhledávání, tím máte větší šance že přejde na vaše stránky zaměřeny návštěvníky z vyhledávače.

Všechny vyhledávače berou do úvahy mnoho různých charakteristik stránky, k určení její významu (stupeň podobnosti zadanému dotazu). Naším úkolem bude vypracování sémantického jádra pro váš web a správný výběr a umístěny klíčových slov v obsahu, aby vaše stránky dobře ohodnotil vyhledávací systém. Rovněž budeme registrovat váš web do různých katalogů, podobně tématy v oblasti vašeho podnikání, co bude doplňujícím přílivem zúčastněných návštěvníků vašich stránek.

Pokud nezohledňovat placenou verzi kontextové reklamy, jako je Google AdWords, kde je účtován každý klik a vychází na první pozici v určité době, optimalizace pro vyhledávače SEO - je spolehlivější a stabilnější alternativou k placené verzi propagace webových stránek. Kromě toho, po zapojení do optimalizace vašich stránek, budete chtě nechtě dělat váš web zajímavějším, informativním a čitelným pro uživatele, což v konečném důsledku bylo vaším cílem, kdy jste se rozhodli mít své vlastní webové stránky.

CMS motoru Sartus konfigurována a vybavena vším potřebným k optimalizaci pro vyhledávače:

  • Umožňuje zaplnění meta-popisu jednotlivě
  • Uživatelsky pochopitelný URL, lze jednotlivě editovat
  • Stránka 404 editace
  • Ilustrace, alt atributy s redakcí
  • Připojení přídavných funkcí menu v adminístráčním panelu